Park Linowy (Al.Wojska Polskiego 62)

 

Park Linowy w Człuchowie to doskonała zabawa dla dzieci. Aktywny wypoczynek, przygoda oraz niezły przypływ adrenaliny dostępny dla każdego bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. Przełam własne słabości i skorzystaj z naszych atrakcji „w tak pięknych okolicznościach przyrody”.

Park linowy został otwarty 1 Lipca 2012r. składa się z 3 oddzielnych etapów o zróżnicowanym stopniu trudności: trasa dziecięca (16 przeszkód),trasa średnia(19 przeszkód) i trasa trudna (27 przeszkód). :

  1. Trasa dla dzieci (wzrost od 120cm) – składająca się z 12 przeszkód trasa przygotowana specjalnie dla najmłodszych lub dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1,5-2m nad ziemią.
  2. Trasa średnia (wzrost 160cm) –  składająca się z 23 przeszkód (Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości od 4 do 5 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym.
  3. Trasa trudna (wzrost od 160cm) –  z trudniejszymi ćwiczeniami składająca się z 25 przeszkód. Przeszkody na tej trasie zamontowane są na wysokości od 6 do 8 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód.

Całość składa się z 60 przeszkód o łącznej długości  392 m

 Wszystkie zasady posługiwania się sprzętem asekuracyjnym przedstawiane są podczas obowiązkowego kilkuminutowego szkolenia przed wejściem na wysokość. Po części teoretycznej następuje praktyka-każdy uczestnik szkolenia ma okazję wykazać się zdobytą wiedzą pod okiem instruktora.

oswiadczenia-park-linowy

Rezerwacje dla grup zorganizowanych składamy pod numerm telefonu:  504 471 586

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *