Dla Młodzieży Szkolnej – Biwaki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  na rok szkolny 2019-2020, którą przygotowaliśmy z myślą o młodych odkrywcach, to szeroki wybór dla dzieci i młodzieży od przedszkola do szkoły średniej. Zapraszamy na niezwykłą zabawę w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Rychnowskim w Człuchowie, pełne atrakcji i niespodzianek.

Ośrodek Wypoczynkowy nad J. Rychnowskim położony jest na obrzeżach Człuchowa w otoczeniu lasów nad samym jeziorem.

Warunki pobytu:

Do dyspozycji mamy 90 miejsc noclegowych w 4 domkach campingowych murowanych z łazienkami oraz budynku piętrowym.

4 domki campingowe: są to domki parterowe – murowane z tarasami  i pełnym węzłem sanitarnym. W każdym domku są cztery pokoje, do każdego z pokoi jest wejście osobne z tarasu. Jeden z tych pokoi jest – 4 osobowy,  drugi – 3 osobowy.

Budynek piętrowy hotelowy – w budynku tym do dyspozycji jest  37 miejsc w 7 pokojach. Są to 4 pokoje – 3 osobowe, 1 pokój – 4 osobowy, oraz  3 pokoje – 7 osobowe ( 2 pokoje połączone z 1 wejściem )

W ramach wyżywienia mogą państwo wybrać:

– dowolny układ posiłków (śniadanie, obiad, kolacja)

– posiłki w formie ogniska – grilla z pieczeniem kiełbasek

Na terenie ośrodka czeka na naszych gości mnóstwo atrakcji:

1.Park linowy:

  • jest to miejsce, gdzie dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również wiele się nauczą. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele radości. Trasy zawieszone są między drzewami na różnych wysokościach Park Linowy składa się z 3 oddzielnych etapów o zróżnicowanym stopniu trudności.

 

– trasa zielona składa się z 12 przeszkód trasa specjalnie przygotowana dla najmłodszych lub z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1,5-2m nad ziemią.

 

– trasa niebieska składa się z 23 przeszkód. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości od 4 do 5 metrów nad ziemią. Jest to trasa o średnim stopniu trudności specjalnie zaprojektowana dla osób zaczynających swoja przygodę w parku linowym.

 

– trasa czerwona składa się z 25 przeszkód z trudniejszymi ćwiczeniami. Przeszkody na tej trasie zamontowane są na wysokości od 6-8 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód

2. mini-golf (jedyny w Polsce spełniający standardy World Minigolf Federation) – składa się z 18 stanowisk o zróżnicowanym stopniu trudności pokonywania przeszkód. Jest to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych, wymuszą koncentracje na konkretnym zadaniu. Ciekawe przeszkody przyniosą wiele radości.

3. place zabaw – na terenie ośrodka znajdują się dwa duże place zabaw. Ponieważ jest wiele atrakcji każdy niezależnie od wieku znajdzie tu coś dla siebie: zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki, skałka wspinaczkowa, sprężynowe bujaki i wiele więcej…

4.nowoczesna plaża, kąpielisko

5.boisko do piłki siatkowej plażowej

6.możliwość rozpalenia ogniska

Cennik:

– 62,00zł osobo dzień (Cena zawiera:  nocleg +wyżywienie + atrakcje)

Dodatkowe atrakcje (płatne):

– zwiedzanie muzeum regionalnego oraz zamku krzyżackiego (http://muzeum.czluchow.pl/)

– spływ kajakowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Człuchowie