Oferta Dla Szkół – Park Linowy i Mini-Golf

Jeśli szukacie świeżego i oryginalnego pomysłu na wycieczkę szkolną dla swoich podopiecznych to mamy wspaniałą wiadomość! Z pełną odpowiedzialnością polecamy Park Linowy oraz Mini Golf który znajduje się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Człuchowie! Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanych dla Was atrakcyjnych ofert.

Park Linowy jest to miejsce, gdzie dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również wiele się naucza.

Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem doświadczonej kadry instruktorów, uczestnicy ruszą na trasy zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny

przyniosą wiele radości. Przy okazji nauczą się odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu.

Oferta skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponad gimnazjalnych.

Park linowy został otwarty 1 Lipca 2012r. składa się z 3 oddzielnych etapów o zróżnicowanym stopniu trudności:

  1. Trasa dla dzieci (wzrost od 120cm) – składająca się z 12 przeszkód trasa przygotowana specjalnie dla najmłodszych lub dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1,5-2m nad ziemią.

  2. Trasa dla młodzieży i dorosłych (wzrost 160cm) –  składająca się z 23 przeszkód (Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości od 4 do 5 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym.

  3. Trasa dla młodzieży i dorosłych (wzrost od 160cm) –  z trudniejszymi ćwiczeniami składająca się z 25 przeszkód. Przeszkody na tej trasie zamontowane są na wysokości od 6 do 8 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód.

 Całość składa się z 60 przeszkód o łącznej długości  392 m

W Parku Linowym z tras ogółem może korzystać maksymalnie 25 osób.

Cennik Parku Linowego dla grup szkolnych

– 20zł od osoby (bilet na trzy trasy), grupy muszą liczyć min. 15 osób

– Czas trwania ok. 120min

Cennik Mini Golfa dla grup szkolnych

– 50zł od grupy składającej się max. 20 osób

– Czas trwania ok. 90min

  • Dla grup na terenie parku istnieje możliwość skorzystania z grilla lub zorganizowanie ogniska, za dodatkową opłatą 50zł.

 Rezerwacje prosimy składać telefonicznie w godz. 8.00 – 15.00

pod numer Tel: 59 83 42 553

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *